Умови використання

Цей вебсайт («вебсайт» або «сайт») адмініструється та обслуговується Seiko Epson Corporation («Epson»). Використання цього вебсайту регулюється умовами, наведеними нижче («Умови використання»). Уважно прочитайте умови використання та впевніться, що вам вони зрозумілі.

ЯКЩО ВИ ВИКОРИСТОВУЄТЕ САЙТ В АВСТРАЛІЇ, РОЗДІЛИ 8-13 ЦЬОГО ДОКУМЕНТА МОЖУТЬ ДОДАТКОВО ЗАСТОСУВАТИСЯ ДО ВАС. РОЗДІЛИ 9 ТА 11 ОПИСУЮТЬ, КОЛИ ЦІ РОЗДІЛИ МОЖУТЬ ЗАСТОСУВАТИСЯ. У РОЗДІЛАХ 8-13 ВИКЛАДЕНІ ОБОВ'ЯЗКОВІ ЗАХИСНІ ДОКУМЕНТИ, ЯКІ НЕ МОЖУТЬ БУТИ ВИКЛЮЧЕНІ ЗА ЗАКОНОМ. ДЕ ЦЕ ЗАЗНАЧЕНО, ІНШІ УМОВИ ЦИХ УМОВ ВИКОРИСТАННЯ ВИКЛАДЕНІ В РОЗДІЛАХ 8-13.

1.  Інформація про авторське право

Авторські права на матеріали, представлені на цьому вебсайті, належать Seiko Epson Corporation або іншим третім особам. Жодну частину матеріалів, що містяться тут, не можна копіювати, змінювати, розповсюджувати, публікувати, завантажувати, опубліковувати або передавати повністю або частково в будь-якій формі та будь-яким способом без попереднього письмової згоди корпорації Seiko Epson Corporation або власника авторського права.

2.  Торгові марки

 1. Товарні знаки, знаки обслуговування та логотипи, що використовуються та відображаються на цьому вебсайті, є зареєстрованими або незареєстрованими товарними знаками Seiko Epson Corporation чи третіх осіб.
 2. Назва «Seiko Epson Corporation» і логотип Epson не можна використовувати будь-яким чином, зокрема, але не виключно, в рекламі, пов’язаній із розповсюдженням матеріалів на цьому веб-сайті, без попереднього письмового дозволу корпорації Seiko Epson Corporation.
 3. Інформацію про товарні знаки, знаки обслуговування та логотипи, що використовуються або відображаються на цьому веб-сайті, див. у розділі «Trademarks».

General Notice: Other product names used herein are for identification purposes only and may be trademarks of their respective owners. Epson disclaims any and all rights in those marks.

3.  Відмова від гарантій і обмеження відповідальності

 1. Згідно з розділом 9 (який може застосовуватися до вас, якщо ви використовуєте сайт у Австралії), Seiko Epson Corporation не дає жодних гарантій щодо точності або повноти будь-якого вмісту, матеріалів або інформації, включаючи програмне забезпечення, документи, або часті питання на цьому вебсайті.
 2. Згідно з розділом 9 та/або 11 (який може застосовуватися до вас, якщо ви використовуєте сайт у Австралії), Seiko Epson Corporation за жодних обставин не несе жодної відповідальності за будь-які інформаційні помилки, що містяться на цьому вебсайті; також Seiko Epson Corporation не несе відповідальності за будь-які збитки або втрати, завдані вам у результаті використання інформації або матеріалів на цьому вебсайті. Усі матеріали та інформація на цьому веб-сайті можуть бути змінені без попереднього сповіщення.
 3. Вміст сторонніх веб-сайтів, що не належать корпорації Seiko Epson Corporation, посилання на які містяться на цьому веб-сайті або які містять посилання на цей веб-сайт, є відповідальністю відповідних компаній і не є предметом керування корпорації Seiko Epson Corporation.
  Пов’язані веб-сайти необхідно використовувати відповідно до умов використання, опублікованих на відповідних пов’язаних веб-сайтах. Seiko Epson Corporation не несе відповідальності за вміст пов'язаних вебсайтів або будь-які збитки, завдані внаслідок їх використання.

4.  Заборонена поведінка

 1. Згідно з розділом 11 (який може застосовуватися до вас, якщо ви використовуєте сайт у Австралії), під час використання цього вебсайту забороняються такі дії.
  1. Поведінка, яка завдає шкоди або збитку третій стороні чи компанії Seiko Epson Corporation або яка може завдати такої шкоди чи збитку.
  2. Поведінка, яка порушує або може порушити закони та нормативно-правові акти або постанови.
  3. Продаж і розповсюдження матеріалу, який виготовлено відповідно до опублікованої на цьому веб-сайті процедури, як вашого основного продукту без попереднього письмового дозволу корпорації Seiko Epson Corporation.

5.  Рекомендовані браузери

 1. Ми рекомендуємо використовувати найновішу версію браузера.
 2. Для правильного відображення цього веб-сайту ввімкніть JavaScript і таблиці стилів у налаштуваннях свого браузера.

6.  Обробка особистої інформації

Персональна інформація клієнтів, отримана за допомогою використання даного веб-сайту, обробляється відповідним чином згідно з «Політикою конфіденційності», що окремо прийнята Компанією.

7.  Керівний закон і юрисдикція

 1. Зазначені в цьому документи умови регулюються та тлумачаться згідно із законодавством Японії.
  У разі виникнення суперечки між вами та Epson сторони передадуть їх розгляд виключно в юрисдикцію районного суду Токіо (суду спрощеного судочинства).

[ЯКЩО ВИ ВИКОРИСТОВУЄТЕ САЙТ В АВСТРАЛІЇ, ДО ВАС ДОДАТКОВО ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ НАСТУПНІ РОЗДІЛИ 8-13]

8. Визначення

Для цілей розділів 9-13 цих Умов використання під Australian Consumer Law мається на увазі Додаток 2 Закону про конкуренцію та захист прав споживачів 2010 року (Cth).

9. Australian Consumer Law

Ніщо в цих Умовах використання не застосовується в тих випадках, коли вони виключають, обмежують або змінюють будь-яке право чи засіб правового захисту, який ви можете мати згідно із Australian Consumer Law споживачів, якщо таке право чи засіб правового захисту не можуть бути законно виключені, обмежені чи змінені.

Незважаючи на будь-які положення цих Умов використання про зворотне, якщо ви купуєте товари (крім товарів, придбаних з метою поповнення запасів) та послуги від Epson як споживач, на них поширюються встановлені законом гарантії згідно із Australian Consumer Law, які не виключаються жодними іншими положеннями цих Умов використання.

Законодавчі гарантії містять (без обмежень) таке:

У разі недотримання Epson споживчої гарантії, яка застосовується до вас згідно із Australian Consumer Law, ви маєте право на засоби правового захисту, викладені у Australian Consumer Law. При серйозних збоях у роботі послуги ви маєте право:

Ви також маєте право вибрати повернення грошей або заміну у разі серйозних проблем із товаром.

Якщо несправність товару чи послуги не є серйозною, ви маєте право на усунення несправності у розумний термін. В іншому разі ви маєте право на повернення коштів за товар, а також на розірвання договору щодо надання послуги та отримання відшкодування будь-якої невикористаної частини.

Ви також маєте право на компенсацію за будь-які інші розумно передбачувані збитки або втрати, що виникли внаслідок несправності товару чи послуги.

10. Відмова від заяв та гарантій

Розділ 3.1 до вас не застосовується. Натомість застосовується наступна умова:

ЗА ВИКЛЮЧЕННЯМ ТОГО, ЩО НІЧОГО У ЦЬОМУ РОЗДІЛІ НЕ ВИКЛЮЧАЄ, НЕ ОБМЕЖУЄ АБО НЕ ЗМІНЮЄ ГАРАНТІЇ, ПРАВА АБО ЗАСОБУ ПРАВОВОГО ЗАХИСТУ, ЯКІ НЕ МОЖУТЬ БУТИ ВИКЛЮЧЕНІ ЗГІДНО ІЗ AUSTRALIAN CONSUMER LAW, Seiko Epson Corporation не надає жодних гарантій щодо точності або повноти будь-якого вмісту, матеріалів чи інформації, зокрема програмного забезпечення, документів або частих питань на цьому вебсайті.

11. Придбання продукту за договором зі споживачем чи малим бізнесом

Якщо:
1. ви є фізичною особою та використовуєте сайт повністю або переважно для особистого, домашнього чи побутового використання чи споживання; або
2. ці Умови використання є договором малого бізнесу (як цей термін час від часу визначається в Australian Consumer Law),
тоді будуть застосовуватися розділи 12-13.

12. Інформація та матеріали сайту

Розділ 3.2 до вас не застосовується. Натомість застосовується наступна умова:

Згідно з розділом 9 за жодних обставин Seiko Epson Corporation не несе жодної відповідальності за будь-які інформаційні помилки, що містяться на цьому вебсайті; також Seiko Epson Corporation не несе відповідальності за будь-які збитки, втрати, зобов'язання, штрафи, компенсації, збори, витрати, платежі чи оплати будь-якого характеру або роду, понесені вами в результаті використання інформації чи матеріалів на цьому вебсайті, за винятком випадків, викликаних помилкою, шахрайством, недбалістю або навмисною неправомірною поведінкою компанії Epson або її співробітників, посадових осіб, підрядників чи агентів. Всі матеріали та інформація на цьому вебсайті можуть бути змінені без попередження.

13. Заборонена поведінка

Розділ 4.1 до вас не застосовується. Натомість застосовується наступна умова:

Ви не повинні робити нічого з наступного у зв'язку з використанням цього вебсайту:

 1. поведінка, яка може завдати шкоди або збитку третій стороні чи Seiko Epson Corporation;
 2. поведінка, яка порушує або може порушити застосовні закони, правила чи постанови;
 3. продавати, ліцензувати, розповсюджувати або розкривати продукти, що виготовлені чи вироблені згідно з процесом, опублікованим на цьому вебсайті, або що якимось іншим чином порушують права інтелектуальної власності Seiko Epson Corporation, без попереднього письмового дозволу Seiko Epson Corporation.

Останнє оновлення: 2024 року