ضوابط استفاده

این وب‌سایت را «Seiko Epson Corporation» مدیریت و نگهداری می‌کند. استفاده شما از این وب‌سایت مشمول ضوابط زیر است. پیش از ادامه کار ضوابط استفاده را به دقت بخوانید و بفهمید.

اطلاعات حق نسخه‌برداری

حق نسخه‌برداری مطالب مندرج در این وب‌سایت متعلق به Seiko Epson Corporation یا اشخاص ثالث دیگر است. نسخه‌برداری، اصلاح، توزیع، انتشار، دانلود، آپلود، ارسال یا انتقال اطلاعات مندرج در اینجا، به صورت کامل یا جزیی و به هر شکل بدون کسب مجوز کتبی از Seiko Epson Corporation یا دارنده حق نسخه‌برداری ممنوع است.

نشان‌های تجاری

نشان‌های تجاری، نشان‌های سرویس و نشان‌های لوگو استفاده شده در این وب‌سایت، نشان‌های تجاری ثبت شده یا ثبت نشده Seiko Epson Corporation یا اشخاص ثالث است.
استفاده از نام «Seiko Epson Corporation» و لوگو Epson، به هر شکل، از جمله (و نه محدود به) تبلیغات مربوط به توزیع مطالب این وب‌سایت، بدون کسب مجوز کتبی از Seiko Epson Corporation ممنوع است.

اطلاعیه سلب مسئولیت ضمانت و محدودیت مسئولیت

Seiko Epson Corporation در قبال دقیق یا کامل بودن محتوا، مطالب یا اطلاعات شامل نرم‌افزار، مستندات یا پرسش‌های متداول مندرج در این وب‌سایت مسئولیتی ندارد.
Seiko Epson Corporation به هیچ عنوان در قبال نادرستی احتمالی اطلاعات این وب‌سایت مسئولیتی ندارد. Seiko Epson Corporation در قبال آسیب یا خسارت وارد شده به شما بر اثر استفاده از اطلاعات یا مطالب این وب‌سایت مسئولیتی ندارد. مطالب و اطلاعات مندرج در اين وب‌سایت ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کند.

محتوای وب‌سایت‌های شخص ثالث که متعلق به Seiko Epson Corporation نیست و پیوند آنها در این وب‌سایت درج شده است یا پیوند این وب‌سایت در آنها درج شده است، با مسئولیت شرکت‌های مرتبط مدیریت می‌شود و تحت مدیریت Seiko Epson Corporation نیست.
از وب‌سایت‌هایی که پیوند آنها در این وب‌سایت درج شده است، بر اساس شرایط استفاده منتشر شده در وب‌سایت‌های مرتبط استفاده کنید. «شرکت» در قبال محتوای وب‌سایت‌هایی که پیوند آنها در این وب‌سایت درج شده است، یا خسارات احتمالی ناشی از استفاده از آن محتوا مسئولیتی ندارد.

رفتار ممنوع

در زمینه استفاده از این وب‌سایت، رفتارهای زیر ممنوع است.

مرورگرهای پیشنهادی

بهتر است که از آخرین نسخه مرورگر استفاده کنید.

برای نمایش بهتر این وب‌سایت JavaScript و شیوه‌نامه‌ها را در تنظیمات مرورگر خود فعال کنید.

قرار دادن کوکی

این وب‌سایت در رایانه افرادی که از آن بازدید می‌کنند «کوکی» (کد اختصاصی برای شناساندن رایانه شما به وب‌سایت ما) قرار می‌دهد. این کوکی فقط برای رساندن شما به وب‌سایت دارای زبان محلی مناسب در نوبت‌های بعدی مراجعه به کار می‌رود و شامل اطلاعات شخصی یا هویتی نیست.

قانون حاکم و حوزه قضایی

ضوابط مندرج در اینجا مشمول قوانین ژاپن است و طبق آن تفسیر می‌شود.
در صورت بروز اختلاف بین شما و Epson، طرف‌ها باید به حوزه انحصاری دادگاه منطقه توکیو (بدوی) مراجعه کنند.

محافظت از اطلاعات شخصی・جمع‌آوری «گزارش دسترسی»

این وب‌سایت از Google Analytics برای تحلیل اطلاعات و بهسازی وب‌سایت بهره می‌گیرد. Google Analytics برای جمع‌آوری اطلاعات گزارش استاندارد اینترنت و اطلاعات رفتار بازدیدکننده به شکل ناشناس از «کوکی» استفاده می‌کند. شما می‌توانید کوکی را مسدود کنید یا مرورگر خود را طوری تنظیم کنید که در هنگام دریافت کودکی هشداری برای جلوگیری از پذیرش کوکی صادر کند. اگر چنین کنید، طرف(های) سایت ممکن است از دسترس شما خارج شود (شوند). «گزارش دسترسی» مشمول سیاست حفظ حریم شخصی شرکت Google است که باید آن را پیش از استفاده از این سایت بخوانید.

Google Analytics یک مارک تجاری Google LLC است.

اطلاعات مرتبط