Kā vēlaties iestatīt?

  • Savienojuma izveide, izmantojot bezvadu maršrutētāju (ieteicams)

Tas ļauj izveidot savienojumu, ja mājās vai birojā ir bezvadu LAN maršrutētājs (piekļuves punkts). Tas ir noderīgs veids, kā piekļūt Epson Connect pakalpojumiem, kuriem nepieciešams internets.


  • Savienot tieši (Wi-Fi Direct)

Šī ir savienojuma metode, ja neizmantojat bezvadu maršrutētāju mājās vai birojā. Printeris un viedierīce ir savienoti tieši. Var izveidot savienojumu ar astoņām viedierīcēm. Tā kā Wi-Fi Direct ir lokālais tīkls, kas neveido savienojumu ar internetu, nevar izmantot pakalpojumus, kas izmanto internetu. Savienojumu var izveidot tikai tad, ja izmantojat printeri. Šī metode ļauj veikt viedierīces Wi-Fi Direct iestatījumus.


  • Veidojiet savienojumu ar printeri, kas jau ir pievienots tīklam

Kad printeris ir savienots ar tīklu, savienojiet viedierīci ar to pašu tīklu (SSID), kāds ir printerim. Printeri var izmantot no viedierīces.

  • Ja nezināt, kā mobilajā ierīcē iestatīt Wi-Fi iestatījumus

Parādiet mobilās ierīces Wi-Fi iestatījumu ekrānu, atlasiet tīklu, ar kuru vēlaties izveidot savienojumu, un pēc tam ievadiet paroli.

  • Ja izmantojat iPhone vai iPad (iOS ierīce)

Atlasiet [Iestatījumi] - [Wi-Fi], lai atvērtu Wi-Fi ekrānu.
Ieslēdziet Wi-Fi tīklu un tad tīkla sarakstā pieskarieties tīklam, ar kuru vēlaties izveidot savienojumu. Paroles ievades ekrānā ievadiet paroli un tad pieskarieties [Pievienoties].

  • Ja izmantojat Android ierīci

Atlasiet [Iestatījumi] - [Wi-Fi], lai atvērtu Wi-Fi ekrānu.
Ieslēdziet Wi-Fi tīklu un tad tīkla sarakstā pieskarieties tīklam, ar kuru vēlaties izveidot savienojumu. Ievadiet tīkla paroli un tad pieskarieties [Izveidot savienojumu].


  • Ja nezināt bezvadu maršrutētāja paroli

Pārbaudiet, vai informācija nav uzrakstīta uz bezvadu maršrutētāja uzlīmes. Uz uzlīmes parole var būt norādīta kā „Encryption Key”, „XXX Key” un tamlīdzīgi. Ja lietojat bezvadu maršrutētāju ar tā noklusējuma iestatījumiem, jāizmanto uz uzlīmes rakstītā parole. Ja nevarat atrast nekādu informāciju, skatiet bezvadu maršrutētāja komplektācijā iekļauto dokumentāciju.


  • Kad mobilā ierīce ir savienota ar speciālu mobilo maršrutētāju

Ja datoram ir bezvadu maršrutētājs (piekļuves punkts), pievienojiet tam viedierīci un printeri. Ja jums nav bezvadu maršrutētāja, savienojiet printeri ar mobilo maršrutētāju, ar kuru savienota viedierīce.
Ja printeris nav savienots ar tīklu, atlasiet “Savienojuma izveide, izmantojot bezvadu maršrutētāju”. Kad tas ir savienots ar tīklu, atlasiet “Savienot ar printeri, kas pievienots tīklam”.


  • Ja nevēlaties savienot viedierīci ar Wi-Fi tīklu (SSID), kuram pievienots printeris

Savienojiet printeri un viedierīci tieši, izmantojot Wi-Fi Direct. Printeri var izmantot Wi-Fi savienojumā, izmantojot bezvadu maršrutētāju un tiešo savienojumu, izmantojot Wi-Fi Direct.


  • Ja mobilajā ierīcē izmantojat piesaisti (interneta koplietošanu).

Nevar pievienoties printerim no viedierīces, ja viedierīcē lietojat piesaisti. Atspējojiet piesaisti un tad pievienojiet printerim.
Ja printeris nav savienots ar tīklu, atlasiet “Savienojuma izveide, izmantojot bezvadu maršrutētāju”. Kad tas ir savienots ar tīklu, atlasiet “Savienot ar printeri, kas pievienots tīklam”.